Przejdź do treści

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie

Obrona Lwowa

sobota,

Obrona Lwowa

W dniach 12-22 września 1939 roku polskie oddziały broniły Lwowa przed wojskami niemieckimi, a następnie sowieckimi.

Microsoft Office 2016

sobota,

Microsoft Office 2016

22 września 2015 roku odbyła się premiera pakietu biurowego MS Office 2016.

Powstańcze kamery

piątek,

Powstańcze kamery

Dzięki operatorom filmowym Biura Informacji i Propagandy w czasie powstania warszawskiego w dniach 13 i 21 sierpnia oraz 21 września 1944 roku wyświetlono trzy premierowe części filmu ukazującego walki w stolicy.

Halina Żurowska

piątek,

Halina Żurowska

Halina Żurowska była jedną z niewielu kobiet polskiego podziemia niepodległościowego skazanych na śmierć przez komunistyczne władze. Kurierka AK i WiN została zamordowana w więzieniu na warszawskim Mokotowie.

Dzień bez Samochodu

piątek,

Dzień bez Samochodu

Już jutro, 22 września, obchodzimy Dzień bez Samochodu. Akcja ma charakter proekologiczny.

Tomasz Zan

piątek,

Tomasz Zan

21 września 1902 roku urodził się Tomasz Zan – uczestnik walk o Kresy z Litwinami i Sowietami, obrońca Polski w 1939 roku, żołnierz Armii Krajowej.

Windows NT 3.5

piątek,

Windows NT 3.5

Windows NT 3.5 był drugim wydaniem systemu Windows NT. Premiera tego systemu miała miejsce 21 września 1994 roku.

Międzynarodowy Dzień Pokoju

piątek,

Międzynarodowy Dzień Pokoju

21 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pokoju. Ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ święto jest okazją do zwrócenia uwagi na potrzebę dążenia do pokoju.

Technik informatyk

Filtrowanie artykułów

Szkolne wiadomości z Mrągowa

Nasze technikum

Technik informatyk

Szkoły dla dorosłych

Nasza szkoła

Pełna oferta edukacyjna

Oferta szkoły