Przejdź do treści

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie

Pozdrowienia z Hiszpanii

poniedziałek,

Pozdrowienia z Hiszpanii

Staże zawodowe w Alicante zapewniają naszym uczniom nie tylko rozwój umiejętności zawodowych, ale również bogate doświadczenie kulturalne i rekreacyjne. Oto przegląd atrakcji, z których skorzystała ostatnio nasza młodzież.

Odwiedziliśmy dominujący nad miastem zamek Castillo de Santa Barbara, który oferuje nie tylko spektakularne widoki na Alicante, ale także lekcję historii. Była to świetna okazja, by zrozumieć lokalne dziedzictwo i strategiczne znaczenie tego miejsca przez wieki. Kolejne ciekawe miejsce, które poznaliśmy to „Museo de las Hogueras” dające wgląd w tradycję „Hogueras de San Juan” – lokalnego festiwalu ognia. „Hogueras de San Juan” to nie tylko atrakcja turystyczna, ale także element niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Podziwialiśmy figury festiwalowe i poznawaliśmy lokalne zwyczaje i folklor.

Wypad do Muzeum Czekolady Valor w Villajoyosa to zarówno przyjemność dla zmysłów, jak i edukacyjne doświadczenie dotyczące historii czekolady i procesu jej produkcji. Jest to również szansa na zrozumienie znaczenia przemysłu czekoladowego w regionie i jego wpływu na lokalną ekonomię.

Relaks na jednej z najpiękniejszych plaż w regionie, Plaży San Juan, to idealny sposób na wypoczynek po dniach nauki i pracy. Plaża oferuje doskonałe warunki do kąpieli słonecznych i morskich, sportów wodnych, a także jest miejscem spotkań i społecznych interakcji.

Uzupełnieniem atrakcji i doskonałą okazją do praktycznej nauki języka hiszpańskiego, rozwijania umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej, a także do odkrywania historii i kultury miasta poprzez zabawę były interaktywne gry miejskie, w których wzięliśmy udział.

Artykuł: Slackware

Slackware

Artykuł: Virtual Desktop Infrastructure

Virtual Desktop Infrastructure

Artykuł: Wirtualizacja: Overcommitment

Wirtualizacja: Overcommitment

Artykuł: Marc Andreessen

Marc Andreessen

Artykuł: Zakończenie staży

Zakończenie staży

Nasze technikum

Technik informatyk

Szkoły dla dorosłych

Nasza szkoła

Pełna oferta edukacyjna

Oferta szkoły