Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie

Wicemistrzostwo Województwa dla naszej szkoły

niedziela,

24 kwietnia 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie odbyły się „Mistrzostwa Województwa W-M w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych”. W finale wzięły udział najlepsze cztery szkoły, które zostały wyłonione w cyklu rozgrywanych eliminacji powiatowych, rejonowych oraz regionalnych. Do finału w Mrągowie przystąpiły:

• Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie,
  • Zespół Szkół Konstytucji 3-go Maja w Iławie,
  • Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku,
  • Powiatowe Centrum Edukacji w Kętrzynie.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, w którym każdy z zespołów miał do rozegrania trzy mecze. W końcowej klasyfikacji najlepiej poradził sobie z rywalami zespół z Kętrzyna, który wygrał wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu podium uplasowali się chłopcy z CKZiU w Mrągowie. Trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja ZSZ z Kurzętnika a miejsce czwarte zajęła ekipa z Iławy.